Професор МАЕМ успішно пройшла міжнародне стажування з питань сталого розвитку в освіті
Професор Міжнародної академії екології та медицини Тетяна Билик успішно пройшла Міжнародний науково-практичний семінар (стажування) на тему:
«Sustainable Development in the University Education System: New Challenges and Individual Strategies for Professional Growth»,
зареєстрований у SSI UkrISTEI (свідоцтво №385 від 11 квітня 2025 року).
Стажування відбувалося з 14 квітня по 5 липня 2025 року у форматі on-line загальною тривалістю 180 годин.
У межах програми професор підвищила кваліфікацію, взявши участь у лекціях та тренінгах, присвячених актуальним темам розвитку сучасної вищої освіти:
- академічна доброчесність та університетські кодекси честі;
- доступ до наукової інформації та етичні аспекти досліджень;
- психологічна саморегуляція в умовах стресу;
- сучасні інформаційні технології в освіті (Google Apps, Microsoft Excel, SolidWorks, VOS Viewer);
- підготовка заявок на програми Erasmus+, Horizon Europe, NATO Science for Peace and Security;
- екологічна безпека, ESG-принципи та політика декарбонізації ЄС;
- міжнародні екологічні проєкти та наукове співробітництво зі Словенією.
Також професор Билик долучилася до лекцій у рамках міжнародних конференцій — «Theory and Practice of Rational Use of Traditional and Alternative Fuels and Lubricants (Problems of Chemmotology)» та «Innovating Education 2.0», присвячених інноваціям у сфері освіти та науки.
Це стажування сприятиме подальшому розвитку професійної компетентності викладача та впровадженню сучасних практик сталого розвитку у навчальний процес МАЕМ.
