Наказ про переведення студентів на дистанційне навчання
Професор МАЕМ успішно пройшла міжнародне стажування з питань сталого розвитку в освіті

Професор МАЕМ успішно пройшла міжнародне стажування з питань сталого розвитку в освіті

Професор Міжнародної академії екології та медицини Тетяна Билик успішно пройшла Міжнародний науково-практичний семінар (стажування) на тему:

«Sustainable Development in the University Education System: New Challenges and Individual Strategies for Professional Growth»,

зареєстрований у SSI UkrISTEI (свідоцтво №385 від 11 квітня 2025 року).

Стажування відбувалося з 14 квітня по 5 липня 2025 року у форматі on-line загальною тривалістю 180 годин.

У межах програми професор підвищила кваліфікацію, взявши участь у лекціях та тренінгах, присвячених актуальним темам розвитку сучасної вищої освіти:

  • академічна доброчесність та університетські кодекси честі;
  • доступ до наукової інформації та етичні аспекти досліджень;
  • психологічна саморегуляція в умовах стресу;
  • сучасні інформаційні технології в освіті (Google Apps, Microsoft Excel, SolidWorks, VOS Viewer);
  • підготовка заявок на програми Erasmus+, Horizon Europe, NATO Science for Peace and Security;
  • екологічна безпека, ESG-принципи та політика декарбонізації ЄС;
  • міжнародні екологічні проєкти та наукове співробітництво зі Словенією.

Також професор Билик долучилася до лекцій у рамках міжнародних конференцій — «Theory and Practice of Rational Use of Traditional and Alternative Fuels and Lubricants (Problems of Chemmotology)» та «Innovating Education 2.0», присвячених інноваціям у сфері освіти та науки.

Це стажування сприятиме подальшому розвитку професійної компетентності викладача та впровадженню сучасних практик сталого розвитку у навчальний процес МАЕМ.

COMPLETE THE FORM