Ректор МАЕМ проф. Іван Савицький взяв участь у засіданні спеціалізованої вченої ради Одеського національного медичного університету
Ректор МАЕМ проф. Іван Савицький взяв участь у засіданні спеціалізованої вченої ради Одеського національного медичного університету
Ректор Міжнародної академії екології та медицини, професор Іван Савицький, взяв участь у засіданні спеціалізованої вченої ради Одеського національного медичного університету.
Під час засідання він мав нагоду поспілкуватися з академіком Національної академії медичних наук України, професором Олександром Григоровичем Резніковим, видатним ученим у галузі ендокринології, нейрохімії та фізіології.
Зустріч стала важливою подією для зміцнення наукових зв’язків між закладами вищої медичної освіти України, а також сприяла обговоренню спільних напрямів наукових досліджень і підготовки висококваліфікованих кадрів для медичної галузі.
Професор Савицький висловив вдячність колегам за плідну дискусію та наголосив, що обмін досвідом між провідними науковцями країни є запорукою розвитку сучасної української медицини та науки.